Recenze od Marcely Joglové


Už dlouhá léta jsem toužila po dobrodružství tohoto typu, ale jakožto profesionální sportovec jsem vždy vše podřizovala tréninků a přítel zaměstnání. V období, kdy se prostor uvolnil, jsem shodou okolností potkala majitelku vozů Miriam. Ta mi vozy přiblížila a vysvětlila, že ani v zimě se skutečně nemusím bát, že bych v noci zmrzla a popsala mi, jak důmyslně jsou vozy vybaveny. V tu chvíli bylo rozhodnuto a vyrazili jsem s přítelem na prodloužený víkend do Rakouska- Dachsteinu vstříc zimním sportům.
Velmi oceňuji rychlou a přátelskou komunikaci. Udělali si čas, aby nám naprosto vše ukázali a vysvětlili jak co funguje.
Bylo super, že jsme mohli vyjet na noc a nebát se kde to zapíchneme nebo jak se vyspíme po cestě, prostě jsem zaparkovali na dálnici u pumpy, prospali se a ráno pokračovali dál:)
Asi se zde nebudu rozsáhle rozepisovat, ale vůz si nás získal a jsem přesvědčena, že to nebylo na posledy co jsme vyrazili na trip.
Už se těším na léto. Absolutně s sebou nic nepotřebujete. Příště balím minimalisticky, teď jsem vezla věci na výlet:D
Od nádobí, skleniček, talířů, moka konvičky i s čerstvě mletou kávou, přes regulované topení, toaletu, sprchu, lednici až po dvě postele, jedna skutečně na přespání, ale druhá , velmi prostorná i pro denní válendu, až po toaletní papír ( speciální )  🙂
Líbila se mi i otočná sedadla, díky kterým si vytvoříte atmosféru obýváku a vychutnáte si čerstvě uvařenou kávu či čaj 🙂
Přestože jsme vyrazili do zimy, vůbec nám to nevadilo, přes den jsme si vyndali stůl se židličkami a najedli se před vozem, s výhledem na hory … dokonalost!
Úložného prostoru byl dostatek, a to i přesto, ze jsme vezla běžky a skialpy 🙌🏽
Takže za nás 10/10 🤍

VAŠE ZÁŽITKY / BLOG / AKTUALITY

Kontakty