O nás

 

Jsme malá rodinná půjčovna obytných vozů Volkswagen Grand California a Volkswagen California Ocean. Specializujeme se právě na vozy Volkswagen, jelikož sami jsme propadli jejich kouzlu, jednoduchosti, funkčnosti a luxusu. Ačkoliv jsme kouzlu být během dovolené neustále na cestách propadli teprve v roce 2018, kdy jsme si pořídili naši malou Volkswagen California Ocean, již za tak krátkou dobu můžeme říct, že jsme nezažili lepší dovolené než-li s obytným vozem. Proto myslíme, že pronájem obytných vozů Volkswagen California je tou nejlepší volbou i pro vás.

Svoboda, kdy nejste svázáni hotelovými pravidly, ujeté kilometry a neustále nové zážitky a nová místa se nám dostaly pod kůži tak, že jsme se rozhodli tuto možnost cestování nabídnout i ostatním, kteří se zatím jenom třeba rozhodují zda si takové obytné auto pořídit a rádi by si to nejprve zkusili a nebo těm, kteří nechtějí investovat do vlastního vozu a cesta půjčování je pro ně to pravé co hledají. Naše půjčovna obytných vozů Volkswagen California působí převážně v Praze a středních Čechách.

My sami jsme dlouho uvažovali a hledali to správné řešení, což pro nás oba vozy Volkswagen California splňují. Mezi jejich přednosti patří lehká ovladatelnost oproti jiným obytným vozům, lehce je zvládne řídit i žena. Funkčnost a ovládání obytných prvků je dotažené do detailů. Prostory vozu nabízejí vše co pro cestování budete potřebovat a to nejvíc je komfort s jakým cesta bude ubíhat.

Jsme rodinná půjčovna obytných vozů Volkswagen California, díky které budou vaše zážitky z cest grandiozní!

VAŠE ZÁŽITKY / BLOG / AKTUALITY

Kontakty