Nezapomenutelné zimní výlety s VW Grand california


Zima je časem, kdy se krajina odívá do bílého hávu a příroda zpomaluje svůj dech, ale pro vás, milovníky nezávislého cestování, může být právě toto období začátkem nezapomenutelného dobrodružství. Představte si svobodu, kdy se každé ráno můžete probouzet v novém zasněženém ráji, aniž byste museli opustit teplý a útulný prostor vašeho obytného vozu. Zimní kempování vám umožní uniknout od přelidněných středisek a vychutnat si klid zimní přírody do syta. Obytný vůz se stává vaším společníkem na cestách, který vám poskytuje všechny vymoženosti moderního domova, kdekoliv se rozhodnete zakotvit. A co víc, s obytným vozem se nemusíte omezovat pouze na jednu destinaci; svět je váš a každá zatáčka skrývá nový příběh čekající na to, aby byl objeven.

Abychom vám zimní výlety ulehčili, vybrali jsme pro vás několik destinací pro inspiraci v naší krásné zemi.

KRKONOŠE

Krkonoše jsou ideálním místem pro všechny, kteří touží po úniku z každodenního ruchu měst a hledají klid v náručí přírody. Ať už jste nadšenými turisty, milovníky sjezdového či běžeckého lyžování, v Krkonoších najdete bohaté možnosti pro aktivní trávení dovolené. Region nabízí rozsáhlou síť turistických tras, perfektně upravené běžecké stopy a sjezdovky, což z kempování činí ideální základnu pro denní výlety a sportovní vyžití.

Kde kempovat

Holiday park liščí farma

Tento kemp se nachází v blízkosti města Vrchlabí a je vhodný pro rodiny i jednotlivce hledající zimní dobrodružství. Nabízí zatravněná stání s elektrickou přípojkou pro karavany a obytná vozidla. V areálu je možné využít také wellness pro relaxaci po celém dni stráveném na sjezdovkách nebo běžeckých stopách, které jsou od kempu snadno dostupné.

http://holiday-park-vrchlabi.cz

 

Base camp Medvědín

Tento camp se může pochlubit úchvatným umístěním na úpatí hory a sjezdovky Medvědín, přímo u hučícího Labe.

https://www.bcmedvedin.cz

 

ŠUMAVA

Kempování obytným vozem na Šumavě je ideální pro ty, kteří hledají nedotčenou přírodu. Šumava nabízí nespočet turistických tras, které můžete objevovat přímo ze dveří vašeho obytného vozu. Večery strávené pod šumavským nebem, s výhledem na zalesněné vrcholky hor, přinášejí nezapomenutelné zážitky a úplné uvolnění od každodenního stresu.

Kde kempovat

Karavanové stání Kvilda – Stellplatz

Nachází se v centru Kvildy, v blízkosti obchodu a bistra. V ceně je zahrnuto připojení do elektrické sítě a možnost načerpat pitnou vodu. K dispozici jsou také výlevka odpadní vody, chemické toalety a popelnice na směsný odpad.

https://www.karavanovestanikvilda.cz

Autokemp Železná Ruda

Kemp je vybaven menší restaurací, moderními sociálními zařízeními a parkovacími stáními pro karavany s možností připojení k elektrické síti.

JIŽNÍ MORAVA

Zimní kempování na Jižní Moravě přináší nejen kouzlo zasněžených vinohradů, ale i možnost vychutnat si klidné chvíle v srdci malebné krajiny. Pro milovníky aktivní dovolené nabízí region širokou paletu zimních sportů, od běžkování po sjezdové lyžování v okolních pohořích. Navíc, večerní posezení u ohně s lahví vynikajícího moravského vína dodá zimnímu kempování na Jižní Moravě tu pravou atmosféru.

Kde kempovat

Autokemp Výr

Nabízí stání pro karavany i obytné vozy s připojením na elektřinu, v blízkosti Výrovické přehrady, což je ideální pro milovníky klidné zimní přírody a procházek v zasněžené krajině.

https://www.rekreacevyr.cz/cesky/

 

Stellplatz Park ‚n‘ Wine Velké Bílovice

Nachází se ve vinařské oblasti. Ideální pro ty, kteří chtějí spojit zimní kempování s degustací místních vín a procházkami mezi vinicemi i v chladnějším období.

https://stellplatz-velkebilovice.cz

 

Vyzkoušejte pronájem obytného vozu od nás. Vozy VW Grand California jsou zárukou komfortního kempování a dobrodružné dovolené. Naše vozy jsou na váš zimní road trip vybaveny zimními pneu, řetězy i smetáčkem na sníh 🙂 .  To vše s bez omezení najetých kilometrů, havarijním pojištěním a podporou 24/7 .

VAŠE ZÁŽITKY / BLOG / AKTUALITY

Kontakty