Digitální aplikace na cesty


Cestování obytným vozem přináší svobodu, nezávislost a dobrodružství. Naše vozy VW Grand california i VW California Ocean jsou vybavené tak, aby vaše kempování bylo co nejpříjemnější. Aby však byla vaše cesta co nejpříjemnější a nejefektivnější, je dobré mít po ruce kvalitní digitální nástroje. V tomto článku jsem vám sepsala několik aplikací, které sami na cestách využíváme a rozhodně stojí za to je mít k ruce.

1. Park4Night

Asi není ani třeba představovat. Tato aplikace za dobu co sami jezdíme našimi obytnými vozy zažila pořádný rozkvět. Park4Night je aplikace, která nabízí rozsáhlou databázi míst pro parkování, kempování a nocování v obytném voze. Najdete zde recenze, fotografie a důležité informace o místech, včetně dostupnosti vody, elektřiny a dalších služeb. Osobně vždy vybírám místa kde jsou fotografie.

https://park4night.com/en

 

2. Campercontact

Campercontact je další skvělou aplikací pro hledání kempů a stání pro obytné vozy. Má detailní informace o cca 40 000 kempingových místech po celé Evropě, včetně uživatelských recenzí, které vám pomohou vybrat to nejlepší místo pro váš odpočinek.

https://www.campercontact.com/en

 

3. Google Maps

Ano, Google Maps je všeobecně známá navigační aplikace, ale pro cestovatele s obytným vozem je neocenitelná. Můžete zde naplánovat trasu, vyhledat zajímavá místa a získat informace o aktuální dopravní situaci. Já zde například často na cestách hledám místní samoobslužné prádelny :-).

https://www.google.com/maps/

4. ASCI Campsites Europe

ACSI Campsites Europe poskytuje informace o více než 8 000 kempingových místech ověřených inspektory ACSI. Aplikace nabízí podrobné informace o vybavení kempů a možnostích, které nabízejí.

https://www.acsi.eu/en/

5. WiFi Map

Pro ty, kdo potřebují být na cestách online, je WiFi Map nezbytnou aplikací. Aplikace je v plné verzi placená. Nabízí databázi Wi-Fi sítí po celém světě včetně hesel a tipů na připojení od ostatních uživatelů. Zároveň je možné si udělat i e-sim pro celkem 86 států.

https://www.wifimap.io

6. Stellplatz Europe

Stellplatz Europe je aplikace, která se zaměřuje na vyhledávání speciálních stání pro obytné vozy v Evropě. Můžete zde najít jak placené, tak i bezplatné možnosti stání.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.greenstream.stellplatz.free&hl=cs&gl=US

7. Mapy.cz

Česká výborná klasika. Osobně podle této aplikace ráda hledám turistické trasy, cyklotrasy a běžecké trasy na cestách a různá zajímavá místa v okolí. Málokdo ví, že mnoho kempařů podle ní vyhledává i zdroje pitné vody, stačí zadat do vyhledávače studánka, pramen vody a zobrazí se vám zdroje vody v okolí, což je výborné pokud kempujete na divoko a nemáte dostatek vody.

https://mapy.cz/turisticka?q=studánka%2C%20pramen&x=15.6252330&y=49.8022514&z=8

Díky těmto digitálním pomocníkům bude vaše cestování obytným vozem snadnější a pohodlnější. Užijte si svobodu na cestách s naší půjčovnou obytných vozů, ať už v luxusním hotelu na kolech, jako je Volkswagen Grand California, nebo ve VW California Ocean. Nabízíme neomezené kilometry ke všem pronájmům, havarijní pojištění obytného vozu, petfriendly prostředí a vše pro vaše dobrodružství obytným vozem. Vydejte se na roadtrip a vychutnejte si dovolenou obytným vozem s plnou svobodou a komfortem.

 

 

Miriam

VAŠE ZÁŽITKY / BLOG / AKTUALITY

Kontakty