Cestování obytným vozem v době Covid 19


Za poslední rok cestování obytnými vozy a karavany v České republice zaznamenalo obrovský nárůst. Ačkoliv celosvětová pandemická situace je nelehká, touha lidí po svobodě, cestování a zážitcích zůstává. Půjčovna obytných vozů  nabízí možnost jak bezpečně cestovat i v době kdy řádí pandemie.

Říkáte si jakto?

Zde je několik důvodů proč si zvolit na cestování právě obytný vůz a pokud nejste zrovna jeho vlastníkem, pronájem obytného vozu je skvělá varianta!

Přirozená izolace

Největším problémem v dnešní době je izolace od ostatních lidí. Obytný vůz vám toto poskytne automaticky. Máte svůj vlastní mini apartmán na kolech a je jen na vás kde s ním zastavíte. Lehce se takto vyhnete koncentraci lidí. Naše vozy VW Grand California i VW California Ocean mají vlastní kuchyňku, takže stačí si vzít zásobu potravin a nemusíte na vaší cestě navštěvovat ani obchody či výdejní okénka.

 

Pocit svobody a nezávislosti

Zákazy, příkazy, omezení….to vše nám lidem omezuje pocit svobody a nezávislosti. Doba je taková a nám nezbývá než se pokyny řídit v rámci bezpečí zdraví nás i ostatních. O to vzácnější jsou chvíle, kdy si připadáme svobodní a nesvázaní pravidly. Cestování obytným vozem je skvělý pocit svobody  a nezávislosti sám o sobě tak proč si jej nedopřát i teď.

 

Čistota půl zdraví

Mytí rukou, desinfekce, atd atd…v našich vozech na vás čeká antibakteriální mýdlo i balení desinfekce. Vozy před půjčením řádně desinfikujeme, každá skříňka je zvenčí i zevnitř řádně vytřena desinfekčním prostředkem, povlečení vyčištěno a ošetřeno speciálním hygienickým programem, interiér řádně vyvětrán a vystříkán hubičem virů.

 

Legislativa

Půjčovna obytných vozů není poskytování ubytovacích služeb. Na pronájem dostanete smlouvu o pronájmu obytného vozu. Doporučujeme sledovat aktuální nařízení vlády o případném omezení vjezdu do krajů a dodržování všech platných nařízení.

VAŠE ZÁŽITKY / BLOG / AKTUALITY

Kontakty